Małgorzata Przysucha

Małgorzata Przysucha

Od początku swojej mojej praktyki zawodowej, początkowo jako asesor sądowy w wydziale Rodzinnym co dzień zajmowałem się  kwestiami związanymi z prawem rodzinnym.

W ciągu wieloletniej  praktyki  brałam udział w ponad kilkuset sprawach rozwodowych, a także w ramach  postępowania w sprawach o rozwód skutecznie przeprowadzałam skomplikowane wnioski o podział majątku dorobkowego.    W braku takiej możliwości   po prawomocnym zakończeniu spraw  o rozwód  uczestniczyłam na przestrzeni ponad 20 lat  w   sprawach o podział majątku wspólnego, często  bardzo skomplikowanych obejmujących podział majątku dorobkowego obejmujących  podział firm    podczas których służyłem klientom zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

Ponadto  oprócz spraw rozwodowych  również  prowadzę  wiele spraw rodzinnych dotyczących ustalenia ojcostwa ,zasądzenia alimentów ,ustaleniem kontaktów z dziećmi czy kwestiami związanymi z władzą rodzicielską.

Jeśli chodzi o prawo rodzinne nie liczę godzin spędzonych nad trudnymi sprawami bo liczy się wynik sprawy z uwzględnieniem dobra małoletnich dzieci.

W sprawach karnych specjalizuję się w sprawach karnych gospodarczych oraz wypadkami przy pracy i wypadkami komunikacyjnymi.